محل تبلیغات شما
شهیدان زنده‌اند

✍پیکرش را با دو شهید دیگر تحویل بنیاد شهید داده و گذاشته بودند سردخانه. نگهبان سردخانه می‌گفت: یکی‌شان آمد به خوابم و گفت: جنازه‌ی من رو فعلاً تحویل خانواده‌ام ندید! از خواب بیدار شدم. هر چه فکر کردم کدام یک از این دو نفر بوده، نفهمیدم؛ گفتم ولش کن خواب بوده دیگه. فردا قرار بود جنازه‌ها رو تحویل بدیم که شب دوباره خواب شهید رو دیدم. دوباره همون جمله رو بهم گفت. این‌بار فوراً اسمشو پرسیدم. گفت: امیرناصر سلیمانی. از خواب پریدم، رفتم سراغ جنازه‌ها. روی سینه یکی‌شان نوشته بود شهید امیر ناصر سلیمانی».

بعدها متوجه شدم توی اون تاریخ، خانواده‌اش در تدارک مراسم ازدواج پسرشان بودند؛ شهید خواسته بود مراسم برادرش بهم نخوره.
شهید امیرناصر سلیمانی

:books:فرمانده، فرمان قهقهه، ص۳۶

و به کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند، مرده نگویید بلکه آنها زنده‌اند؛ امّا شما درک نمی‌کنید!
سوره بقره، آیه۱۵۴

به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانیبه مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

|عنصری که اسیر وضع موجود نمی‌شود و با امید و تلاش، کار انقلاب را به پیش می‌برد|

توسل به حضرت زهرا(س) از نگاه آیت‌الله بهجت

شهید ,رو ,تحویل ,خواب ,مراسم ,سلیمانی ,از خواب ,امیرناصر سلیمانی , بعدها متوجه ,تاریخ، خانواده‌اش ,خانواده‌اش در

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mark's info Tanya's game billoOooorany.کافـه احساس لایسنس نود 32 ، یوزر پسورد نود 32 ، آپدیت نود 32 ابزار آلات لحیم کاری و اندازه گیری الکترونیک د. حامد پورحشمتی درگاه حدیث دلتنگی swagsundresu Gloria's collection قیمت اتصالات پلی اتیلن